Cestovat po světě jako copywriter

"Být pánem svého času a vydělávat si na toulkách světem jako copywriter."

Jenom čekat na dovolenou od šéfa, abys mohl vyrazit cestovat, fakt nestačí. Staň se copywriterem a vydělávej si tak na  cestování bez limitů.

 

Více cestování

Méně času straveného nad prací

Psání už nebude problém

Čekáš, až ti konečně šéf schválí volno a ty vypadneš někam z kanceláře. Kamkoliv. Sleduješ podnikatele-cestovatele a říkáš si, jak oni se jen na těch cestách živí. Měl bych na to vůbec ty správné schopnosti?

Máš. Ale ještě o tom nevíš. Staň se copywriterem, najdi si zakázky a odevzdávej kvalitní texty. Budeš pánem svého času a na souhlas šéfa o dovolenou můžeš vesele zapomenout. Sám si rozhodneš, kdy a kde budeš cestovat.

Píšu pro tebe eBook, který je uceleným manuálem na to, abys po přečtení uměl:

  • co je to copywriting
  • co stojí za přípravou kvalitních článků
  • co a jak se dělá analýza klíčových slov
  • kde si seženeš zakázky, aby tě to uživilo i na cestách
  • jak se připravit na dlouhodobější nomádění v zahraničí
  • jak si připravíš vlastní blog do hodiny a za pár korun

 

Součástí eBooku budou i 2 videa, kde krok po kroku si ukážeme, co je to analýza klíčových slov a jak si založit vlastní blog bez technických znalostí.

Kdo je autorka eBooku?

Žena na cestách je mé druhé já. Jako copywriterka jsem projela od října 2016 do října 2017 na 18 zemí a navštívila 3 kontinenty světa. A teď mě baví to předávat dál, abys i ty mohl takto pracovat sám na sebe a cestovat.

 

 

 

eBook už píšu, ale přece jenom do něj chci dát to nejlepší z mého copy-cestovatelského know-how, tak to chvilku ještě potrvá. Přesto...

Dej mi vědět už DNES

že bys měl zájem o tento eBook. Když mi zanecháš kontakt, budu tě informovat mezi prvními, že manuál na neomezené cestování s výdělky je konečně hotov. Napíšu ti a dost možná získáš i zaváděcí cenu.

Chceš si vydělávat na cestách a baví tě psaní? Super, zanech kontakt a nenech si uniknout novinku o eBooku Cestuj jako copywriter.