VÍTEJ

NA NOMÁDSKÉ STEZCE

Čtyři, v lepším případě pět, týdnů dovolené nestačí k prozkoumaní světa. Ale pokud pracuješ na cestách, tak už na žádnou dovolenou nečekáš. Cestuješ HNED, kam TY chceš a na JAK DLOUHO chceš.

Chápu, že tě teď sužují strachy:

 • Jak najdu práci jako digitální nomád?
  Bojím se, že nejsem v ničem expert, co mohu předat ostatním. Neznám ani možnosti pro práci na dálku. Taky jsem nikdy nepodnikal.
 • Jaké nástroje využívá nomád při své práci?
  Mám rád technické vychytávky, ale vůbec se v nich teď neorientuji.
 • Jak můžu sám cestovat a vše si zavčas zařídit?
  Jsem zvyklý cestovat s někým nebo s cestovkou. Bojím se, abych si nezapomenul vyřídit vše důležité před cestou do zahraničí.
 • Kde a jak hledat práci v zahraničí?
  Doteď jsem žil a pracoval v ČR, ale chci to změnit a objevit nová místa, kamarády a kouty země. Nevím, ale jak si seženu práci, co s pojištěním a bydlením doma?

Pracovat na jednom místě v zahraničí (například na slunné Maltě), nebo rovnou začít pracovat na cestách jako digitální nomád NENÍ nemožné. Všechno důležité VYČTEŠ v eBoocích.

 

Kup si e-book:

Práce na Maltě bez mráčků

Slunné počasí 10 měsíců v roce, druhý úřední jazyk angličtina. Kdo by nechtěl pracovat na ostrově uprostřed Středozemního moře. Ale i zde na tebe čekají překvapení, o kterých se v průvodcích nedočteš. 

Po půl roce práce na Maltě tě bezpečně a bez mráčků provedu zdejším pracovním i turistickým životem. Sesbírala jsem to nejlepší ze svých přednášek v České republice, okořenila vlastními fotografiemi a posílám všem zájemcům o tento malý ostrůvek.

Kup si e-book:

Z necestovatelky digitální nomádkou

 

Přestat snít a vydat se na cestu digitálního nomáda krok za krokem. eBook prozradí příběh dívky, která prakticky necestovala a vždy byla zaměstnaná na plný úvazek, jež vyrostla v ženu, která podniká na svých cestách.

Samotný příběh je doplněn úkoly šitými tobě na tělo, konkrétními tipy na práci, nástroji a mnohými dalšími nezbytnostmi pro práci digitálního nomáda. Společně naplánujeme i tvoji první nomádskou cestu do světa.

 

 

 

 

Obrázek v přípravě :)))

Kup si e-book:

Cestuj jako copywriter

Už tě nebaví čekat na dovolenou, tak proč nezačít vydělávat na vlastních nohách a vyrazit do světa?! Staň se copywriterem jako jsem začínala já a budeš pánem svého času. Tedy i času, kdy cestuješ...

V eBooku ti prozradím, co vše se skrývá za prací copywritera, kde si seženeš zakázky, jak si stanovíš výdělečnou cenu práce, jaké nástroje ti usnadní tvoji kariéru a jak vyzraješ nad analýzou klíčových slov.

Kup si e-book:

Cestuj na pohodu

s tahákem 55+ appek,webů a dalších hacků

Jak se neztratit v cizině? Co dělat, když neumím daný jazyk a potřebuji se domluvit? Kde jinde než na airbnb a couchsurfingu najdu rozumně levné ubytko? Jak vyzrát na akční ceny letenek?

V eBooku najdeš na 55 odkazů a rad, jak si zodpovědět tyto otázky. Všechno přehledně pohromadě jako na školním taháku. Při plánování příští dovolené už nestrávíš hromadu času prolézáním Internetu a neutratíš tolik korunek.

Stáhni si zdarma e-book:

5+1 kroků, které tě zvednou z gauče do světa

Každá změna včetně těch cestovatelských znamená překonávat překážky a vystoupit tak z komfortní zóny. Do roku 2016 jsem sama nikam necestovala, ani u nás po České republice. Přesto jsem se pomocí mých 5+1 kroků dostala pracovně až na Maltu.

Několik chytrých triků a tipů mi pak zlevnilo následovné cestování po Evropě. Závěrečný praktický úkol v eBooku nastartuje i tvoji příští cestu.

Některé z kroků využiješ pro libovolnou činnost, ke které se nyní nemůžeš dotlačit.