Staň se pánem svého času jako copywriter/ka

Jenom čekat na dovolenou od šéfa, abys mohl vyrazit cestovat, fakt nestačí. Staň se copywriterem a vydělávej si tak na  cestování bez limitů.

 

Více cestování

Méně času straveného nad prací

Psání už nebude problém

Čekáš, až ti konečně šéf schválí volno a ty vypadneš někam z kanceláře. Kamkoliv. Sleduješ podnikatele-cestovatele a říkáš si, jak oni se jen na těch cestách živí. Měl bych na to vůbec ty správné schopnosti?

Máš. Ale ještě o tom nevíš. Staň se copywriterem, najdi si zakázky a odevzdávej kvalitní texty. Budeš pánem svého času a na souhlas šéfa o dovolenou můžeš vesele zapomenout. Sám si rozhodneš, kdy a kde budeš cestovat.

Píšu pro tebe eBook, který je uceleným manuálem na to, abys po přečtení uměl:

  • co je to copywriting
  • co stojí za přípravou kvalitních článků
  • co a jak se dělá analýza klíčových slov
  • kde si seženeš zakázky, aby tě to uživilo i na cestách
  • jak se připravit na dlouhodobější nomádění v zahraničí
  • jak si připravíš vlastní blog do hodiny a za pár korun

 

Součástí eBooku budou i 2 videa, kde krok po kroku si ukážeme, co je to analýza klíčových slov a jak si založit vlastní blog bez technických znalostí.

Kdo je autorka eBooku?

Žena na cestách je mé druhé já. Jako copywriterka jsem projela za loňský rok 17 zemí na 5 kontinentech světa. Baví mě mé know-how předávat dál, abys i ty mohl pracovat sám na sebe a u toho cestovat.

 

 

 

eBook už píšu, ale přece jenom do něj chci dát to nejlepší z mého copy-cestovatelského know-how, tak to chvilku ještě potrvá. Přesto...

Dej mi vědět už DNES

že bys měl zájem o tento eBook. Když mi zanecháš kontakt, budu tě informovat mezi prvními, že manuál na neomezené cestování s výdělky je konečně hotov. Napíšu ti a dost možná získáš i zaváděcí cenu.

Chceš si vydělávat na cestách a baví tě psaní? Super, zanech kontakt a nenech si uniknout novinku o eBooku Krok za krokem k práci copywritera.

Chci vědět o eBooku s předstihem