Staň se pánem svého života jako copywriter/ka

Více prostoru na vlastní aktivity

Méně času straveného nad prací

Psání přestane být problémem

Čekáš na kývnutí od šéfa, abys mohl vyrazit cestovat? Návrat po mateřské do práce tě děsí? Nemáš kapitál a přesto bys rád podnikal?

Staň se copywriterem a určuj náplň svých dnů. Buď pánem vlastní svobody.

Proč zrovna copywriterem?

                                                  PROTOŽE:

 • 1
  Nepotřebuješ žádné vstupní investice, prostě nulový kapitál.
 • 2
  Online svět se rozrůstá a po dalších textařích je sháňka.
 • 3
  Je to podnikání, kde nemáš co ztratit.
 • 4
  Jsi pánem času, neboť je pouze na tobě, jak si práci během dne rozvrhneš.
 • 5
  Základy psaní už máš ze školy. Teď to jen rozšířit o trochu toho know-how...

Jak se stanu copywriterem?

Úplně jednoduše. Koupíš si eBook. V něm je krok za krokem popsáno, co máš dělat, aby ses stal copywriterem na volné noze. Takže stačí číst a sledovat video.

Co se v eBooku dozvíš?

 • co je a co není copywriting
 • dílčí činnosti copywritera, než odevzdá finální článek
 • jak se dělá analýza klíčových slov
 • kde si seženeš zakázky, aby tě to uživilo i na cestách
 • jak si stanovit cenu a umět si ji obhájit před klientem
 • jak překonat prokrastinaci, odbourat strach, vytvořit si efektivní plány
 • jak efektivně a rychle číst, kde se vůbec vzdělávat jako copywriter

A je toho mnohem více. Vždyť eBook se pyšní následujícími čísly:

0
stran
0
kapitol
0
bonusové kapitoly

Zavři oči a představuj si. Sedíš v kavárně, posloucháš šumění Atlantiku a číšník ti právě donesl tvůj oblíbený koktejl. Na stole leží pouze laptop s rozepsaným článkem. Nikam se nemusíš hnát. Jsi pánem času, určuješ běh svého života.

Že píšu další pohádku?

Ale kdepak. Takto jsem vysedávala měsíc co měsíc v jiné zemi. Vstávala si, kdy jsem chtěla a při práci klidně popíjela. Svoboda. Klid. Relax. A TY teď můžeš taky. Stačí tak málo...

 

 

 

 

Ano, i měsíční cestu na Nový Zéland mi pokrylo psaní.

 

 

 

Kdo je autorka eBooku?

Žena na cestách je mé druhé já. Jako copywriterka jsem projela za loňský rok 17 zemí na 5 kontinentech světa. Mé 2 vášně jsou psaní a cestování. Učím druhé, jak si pomocí prvního plnit to druhé.

Ještě v tobě hlodají nějaké pochybnosti?

Tak je jdeme zahnat, ne?!

 • Proč kupovat eBook, když informace najdu i jinde a zdarma?
  Jistě, najdeš. Bude tě to stát hodiny hledání, týdny sezení u počítače a zkoušení, co funguje. Najdeš ale na internetu osobní zkušenosti copywriterky, jak začínala od píky, bez referencí a přitom jí psaní od prvních měsíců vydělávalo na cestování?! Asi stěží...
 • Proč bych měl chtít informace zrovna od Hanči?
  Jsem jediná česká copywriterka, co od prvních měsíců cestuje světem, neboť psaní jí dostatečně vydělává. Mám své know-how na získávání zakázek takové, že už nestíhám a o svou práci se dělím. A to nemluvím o absolvovaných kurzech, živých školeních a nastudovaných knížek.
 • Co když v eBooku není to, co chci najít?
  Stát se to teoreticky může. Ale abych toto riziko eliminovala, tak ti tu nasdílím pro ukázku 6 stránek z eBooku. Nahlédni a uvidíš sám.

Ráda bych, abys svou copywriterskou kariéru nastartoval co nejlépe. Proto jsem nezůstala pouze u eBooku.

Když si koupíš eBook ještě DNES, dostaneš k němu zdarma hned 6 BONUSŮ. A další překvápka mám pro tebe připravené v e-mailech. Těš se.

 • #1
  Video o klíčovce

Po koupení eBooku dostaneš odkaz na skryté video o délce cca 34 minut. V něm ti ukážu 5 + 2 nástroje, které zdarma používám při analýze klíčových slov. Neboj se, vysvětlím ti, co je to SEO, klíčové slovo a jak se prakticky optimalizuje nějaký článek na webu.

 • #2
  Černobílou verzi eBooku

Aby sis eBook mohl vytisknout a doplňovat si ho o své poznámky, připravila jsem ti zjednodušenou černobílou verzi. Ať neplýtváme našimi lesy a tonerem.

 

 

 • #3
  Pracovní listy k eBooku

K téměř všem kapitolám eBooku jsem připravila praktické cvičení, aby sis látku hnedka procvičil. Cvičení jsem sepsala i zvlášť do černobílé verze. Stačí vytisknout a pilně psát. Cvičení dělá mistry!

 

 

 • #4
  Šablona na personu

Znát své čtenáře, pro které píšeš článek, je nezbytnost. Nachystala jsem proto pro tebe jednoduchou šablonu, kterou si vytiskni a vyplň před každým článkem. Pomůže ti pochopit psychologii chování zákazníka.

 

 

 • #5
  Checklist na články

Stáhni si checklist a odškrtávej jednotlivé body z 10 položek. Výsledný článek bude mít hlavu, patu i to \"správné\" SEO.

 

 

 • #6
  Podklady pro fakturaci

Peníze bez fakturace nebudou. Nachystala jsem ti šablonu jedné faktury (formát .docx) a excelovskou tabulku, kam si budeš psát tržby během celého roku. K čemu to všechno slouží, máš vysvětlené v eBooku.

OK, to zní dost dobře, ale co nějaké ty...

Reference

Ve světě copy se už nějaký ten pátek pohybuju, i tak mi kniha dala spoustu nových úhlů pohledu. Skvělé jsou třeba kapitoly o cenotvorbě nebo plánování času. Na trhu už je spousta návodů „jak psát“, nejdřív se ale musíte odhodlat a zjistit něco o základech podnikání. A o tom je tahle knížka. Doporučuji všem, kdo uvažují o copywriterské dráze, nebo se na ni právě vydali. Díky, Hani!
Zuzana VeseláCopywriterka na volné noze, http://veselacopywriterka.cz
Ahoj Hanko, když jsem na tvé Nomádské stezce zaregistrovala, že chystáš eBook, jak se stát copywriterem, hned jsem se zapsala, aby mi neutekl. A snad hodinu po tom, co mi přišel mail, že je na světě, jsem ho už hltala. Moc ti děkuju, žes to takhle krásně sepsala, jsem si teď o mnoho víc jistá, že to také zvládnu. Praktická cvičení jsou super, hlavně mě potěšil Povídkář, sama ho už nějakou chvíli používám, tak si připadám, že nejsem úplně mimo =) Jsem ráda, že jsem si ho koupila a každý, kdo uvažuje o copywritingu, by měl začít právě s tvým eBookem!
Katka JandlováMaminka na MD a začínající copywriterka
Haničko, chci ti moc poděkovat za uceleného průvodce, kterým je tvůj ebook Krok za krokem k práci copywritera. Hledala jsem odpovědi na mnoho otázek. Nedovedla jsem si představit, jak na sebe jednotlivé věci navazují, jak to chodí, s čím vším počítat a co naopak úplně vypustit. Po přečtení tvého ebooku mám jasno v mnoha mých ALE. Také jsem si kladla otázku, kde hledat práci. A tvé odkazy na portály, tematické skupiny na FB a redakce mi v mnohém pomohly. Líbí se mi, že ebook mě vede krok za krokem, ale díky praktickým cvičením mě vede také rovnou do akce. Jako velmi užitečné mi přišly kapitoly o time managementu, tipy jak podpořit tvůrčí psaní a kde se vzdělávat. Haničko, chci ti moc poděkovat za napsání tohoto ebooku. Pomohl mi v mnoha směrech ohledně copywritingu. Srovnat si v sobě kam chci směřovat, jakým směrem k tomu mohu dojít, kde hledat inspiraci a hlavně mi dodal odvahu začít dělat kroky, které mě k němu dovedou. Děkuji.
Lenka Talavaškovámaminka na MD a začínající copywriterka
Hančinu Nomádskou stezku nadšeně sleduji už nějakou dobu a proto jsem se na její copywriterský ebook už dlouho těšila. Bylo mi jasné, že si Hanka zachová svůj styl psaní, který dobře znám z jejího blogu – žádná prázdná slova a obecné fráze, ale plno užitečných a hlavně praktických informací o tématech, kterým dobře rozumí a dlouhodobě se jim věnuje. Nečekala jsem však, že budu z ebooku až tak nadšená! Těšila jsem se hlavně na kapitoly o tom, jak získat zakázky, nastavit si cenotvorbu a vyznat se v SEO. V ebooku je ale tolik dalších informací, rad a užitečných odkazů, že jsem je ještě ani nestihla všechny vyzkoušet. Překvapilo mě, že se s námi Hanka dělí o tolik praktických věcí ze svého know-how – podrobně píše třeba o tom, jak přesně probíhá její práce s klienty nebo jaké kroky dělá při sepsání každého článku, což jsou pro začátečníky informace k nezaplacení. Užitečné jsou i bonusy k ebooku, třeba skvělé video o SEO nebo šablona pro tvorbu persony nebo faktury, kterou si stačí jen vytisknout a použít. V celém ebooku se prostě odráží Hančina filozofie, že ostatní copywritery nebo blogery nepovažuje za svoji konkurenci, proti které je třeba bojovat, ale za někoho, s kým ráda spolupracuje. Hančin ebook určitě doporučuji všem, kdo s copywritingem začínají a váhají, jak na to. Já sama jsem se psaním na zakázku začala teprve nedávno a zjistila jsem, že je to skvělý způsob, jak efektivně skloubit práci z domova s domácím vzděláváním svých dětí. Zejména díky Hance mám už dnes první stálé zakázky, ze kterých jsem nadšená. Neváhejte a pokud rádi píšete, zkuste to taky!
Ingrid DachMaminka na MD a začínající copywriterka, www.svetoskolaci.cz
S tímto e-bookem se k vám dostává ultimátní návod na to, jak se stát copywriterkou na volné noze. Kromě samotného návodu, jak začít se psaním, e-book obsahuje i další zajímavé kapitoly, které jinde pohromadě nenajdete – například kde si hledat zakázky, jak čelit svým strachům, jak bojovat s prokrastinací, ale i kapitolu o cenotvorbě. Z pohledu začátečníka mohu říct, že jsem dostala mnohem více, než jsem očekávala a mohu tedy e-book s klidným svědomím doporučit dál.
Linda BlechováStudentka a začínající copywriterka
e-book je skvělej! Hanča úžasně pracuje s motivací, je to čtivý, přehledný a výživný, klobouk dolů. Rozhodně koupě nelituju. Čtu tedy zatím spíš u kojení, ale pak se chystám hned do akce. Taky jsem díky Hance objevila Reného Nekudu a pracuju na rozšíření slovní zásoby, to se teď hodí 😊. Chystám se rovněž na videa o tom, jak si udělat blog a těším se, že objevím nové programy a víc vpluju do toho online světa, což všechno Nomádská stezka (a Hanča za ní) nabízí. Doufám, že se tak po rodičovské dovolené nebudu vracet do svého původního zaměstnání.
Kamila CharvátováVedoucí sociálního oddělení městského úřadu
Kniha krok za krokem k práci copywritera mi pomohla na začátku, kdy jsem věděla, že chci psát, ale netušila jsem, jak celou věc uchopit. Na rozdíl od knih a textů, které jsem četla předtím je e-book srozumitelný a doslova za ruku vás provede základy oboru. Z knihy jsem čerpala ještě dlouho po přečtení a vracela se k ní. Je skvělé, že se Hanka nebojí odkrýt své know-how a pomáhá začínajícím psavcům. I díky tomu můžu žít na tropickém ostrově v Pacifiku a živit se copywritingem. Díky Hani.
Pavlína Hůževkovácopywriterka na volné noze
Hani, chtěla bych vám moc poděkovat za váš e-book Krok za krokem k práci copywritera. Je skvěle zpracovaný. Výborná pomůcka pro nás začátečníky. Obsahuje opravdu vše. Jeho podrobný popis a ukázky, jak na to, mi dodává více sebedůvěry, že to zvládnu. Velmi oceňuji, jak mě navádí krok za krokem jak mám postupovat při psaní, na co vše se kolem zaměřit, jak komunikovat s klientem, čemu se vyhýbat a zároveň mě nutí nějakou činnost i vykonat. Při studování e-booku si není třeba pokládat otázku JAK, protože i kdyby, vy ji následně hned zodpovíte. Speciálně já oceňuji i vzorové ukázky nejrůznějších dokumentů. Jsem velmi ráda, že jsem po něm sáhla jako po svém prvním uceleném studijním materiálu. Zbývá to jen uplatnit v praxi a tak to zkouším.
Michala Szábovázačínající copywriterka

 

 

 

Kup si eBook ještě DNES

a můžeš hned číst kompletní know-how, jak se krok po krůčku stát pánem svého života - jak být copywriterem na volné noze.

Líbí se ti myšlenka, že díky copywritingu budeš volný jako pták? Můžeš cestovat, déle ráno spát, mít víc času na děti a rodinu. Můžeš...

Je to eBook, který ti může kompletně změnit život. Takově věci se přece neodkládají na žádné AŽ...

eBook Krok za krokem k práci copywritera včetně všech bonusů stojí pouze

1899 Kč (*)

(*) Tedy jen o 399 Kč více, než moje hodinová konzultace o copywritingu. To se vyplatí!

Možná ti hlavou běží ještě nějaké otázky...

Za jak dlouho uvidím eBook?

E-mail je odeslán následující den, co přijde platba za eBook. Do tvé e-mailové schránky tedy dorazí obratem, jen co se napáruje platba z tvé objednávky. Kdyby bylo čekání dlouhé, určitě pošli e-mail na hanca@nanomadskestezce.cz a vše vyřešíme.

Proč si cením eBook na takovou částku?

Protože už první zakázkou se ti jeho cena splatí. Díky němu se staneš copywriterem na volné noze a to není nic malého.

Cena je zlomkovou toho, co jsem za jediný rok dala do svého copy vzdělání. Vždyť jen školení Otto Bohuše tě přijde na téměř 7000 Kč bez DPH. Kurz Copykiller stojí okolo 6000 Kč. Knížky, co se mi doma povalují, ani už nepočítám...

Ještě nějaká jiná otázka?

Napiš mi e-mail a něco vymyslíme. Každý problém má své řešení a společně na něj přijdeme raz dva. 

 

Líbí se ti eBook a práce copywritera, pak si to nenechávej pro sebe. Lajkni nebo sdílej s kamarády.