Neomezené cestování s vysněnou prací pro každého

Krok za krokem, jak si najít práci tak, abys byl pánem svého času. Pracuj odkudkoliv ze světa i bez IT znalostí.

Taky už tě nebaví čekat na dovolenou, aby ses mohl kouknout po světě?

 

Chceš pracovat sám na sebe během cestování a nevíš, kde a jak začít?

I já jsem čekala na svých 5 týdnů dovolené, ale TEĎ už nečekám.

Vím, jak propojit cestování s prací tak, že cestuji neomezeně. Prostě kdykoliv se mi zachce. 

TY můžeš taky. Já ti ráda ukážu JAK...

DNESKA si vymyslím, kam se chci podívat (Nový Zéland, Peru, Maroko,...) a ... 

... a jakou aktivitu si tam vyzkouším (potápění, tandemové skoky, stopování, být dobrovolník u koní), a OKAMŽITĚ jedu.

Pracuju jako digitální nomádka (podnikatelka na cestách) a má práce mě prostě baví. Je tak různorodá, kreativní a těch super lidiček, co potkávám.

ALE to víš, že to tak dřív nebylo...

Cestovala jsem max v létě o dovolené.

Jedině s cestovkou nebo s bratrem.

Pracovala jsem jako zaměstnanec.

Nebudovala jsem si pasivní příjem.

Neznala jsem digitální nomádství.

 

 

 

 

Cestuju každý měsíc a kam chci já.

Nevadí mi cestovat samotná.

Dělám sama na sebe jako podnikatelka.

Buduju si pasivní příjem.

Digitálním nomádstvím žiju.

Co eBookem získáš?

Začneš cestovat

Přestaneš čekat, až tě povinnosti pustí. Navíc tě vybavím znalostmi, jak neutrácet za zbytečnosti.

Zjistíš, jak pracovat na cestách

Prozradím, co vše můžeš dělat jako digitální nomád a kde si najdeš klienty.

Vybuduješ si pasivní příjem

Ukážu ti, jaké možnosti nabízí internet pro vybudování si pasivního příjmu. Pak můžeš cestovat a vyvádět blázniviny jako já.

Zasměješ se

eBook jsem okořenila o mé příběhy z cest. Za své přešlapy se rozhodně nestydím a tobě pomůžu se jim vyhnout.

Kdo je autorka eBooku?

Jednoduše řečeno HOLKA, co se toho NEBÁLA.

Digitální nomádka, která:

 • píše pro cestovatelský magazín Koktejl
 • pracuje jako copywriterka, redaktorka, markeťačka odkudkoliv na světě
 • za posledních 8 měsíců navštívila více než 10 zemí
 • pracovala na ostrůvku Malta
 • stopovala do Španělska
 • dobrovolničila v Portugalsku
 • přednáší o digitálním nomádství a práci v zahraničí po celé ČR

Žena na cestách je mé druhá já. Beru si svou práci na cesty. Našla jsem svůj způsob, jak si shánět zajímavé zakázky, budovat pasivní příjem a ještě stíhám vymýšlet blázniviny na cestách.

A všechny moje zkušenosti a znalosti digitálního nomáda, jak pracovat a přitom si užívat cestovaní, nabízím i Tobě v eBooku: Z necestovatelky digitální nomádkou.

 

Představ si, že teď krmíš koníky v horách v Portugalsku. Za měsíc si jedeš odpočinout na Azory. Potom si střihneš závod po stanovištích v Evropě. Z něho si to namíříš nomádit měsíc do pouště v Maroku, aby ses pak přesunul s dalšími nomády do Peru.

Pohádka?

Ale kdepak. Mých pár měsíců v roce 2017. Ale ani TY nemusíš sedět doma. Pojď se mnou na Nomádskou stezku...

 

 

 

 

\"Jéé, tam jsem byla.\"

\"Hm, a kam to bude příště?\"

Víš, já už jsem ušla kus cesty po mé Nomádské stezce a stálo mě to spoustu hledání, ještě více zkoušení, studování nejrůznějších článků a rad. Energií jsem rozhodně nešetřila. Ale teď vím, kde a jak si najít práci, jaké nástroje mi to usnadní, jak zaujmout a kde se propagovat. TY už nemusíš věnovat tvůj čas a energii pro hledání tohoto způsobu, protože já jsem ti ho našla. 

Prošlapala jsem ti stezku a TEĎ tě po ní povedu krok za krokem. 

Zrovna jsem se vrátila z krmení koníků a zítra na nich budu i jezdit. Najednou jsem si uvědomila, že nebýt zkušených kamarádů okolo, asi bych tu ruku nenatáhla a zítra na koně nevylezla. Vždy je super, když ti může někdo znalejší pomoct. Sám bys to dal jistě taky, ale trvalo by to.

A nejinak je to i s tím, jak se stát digitálním nomádem. Přišel by sis na to sám, ale tolik času by uplynulo a to by tě mohlo odradit, což by byla škoda... Svět digitálních nomádů stojí za to si prožít. Tak jdeme na to.

 

Možná tě napadá několik ALE, proč si kupovat tento eBook.

Pochybovat je lidské, ale já ti je rozptýlím. Posbírala jsem ti pár referencí od mých čtenářů:

Reference

Super eBook :). Jsem nadšená a hned toužím vyrazit na cesty. Pokud hledáte nálož informací, jak začít nomádit, cestovat, vydělávat prací přes internet a plnit si své nejen cestovatelské sny, jděte do toho s Hankou. V eBooku jsem našla tolik informací na jedné hromadě, že mi bude trvat dost dlouho, než je všechny použiju. Nejvíc mě inspiruje Hančina energie, pro sebe jí přezdívám tajfun. Neumí to s mapami? Nevadí, zeptá se na cestu lidí. Ujede jí vlak? Nevadí, vyřeší to elegantně - ozve se kamarádům, které má po různých koutech světa. Hanka mě inspiruje nedat se ovládnout svým strachem a vyrazit do akce. Pokud se vydáte po jejích stopách, zaručeně zvedne z gauče na nomádskou stezku i vás.
Kristýna Nečasováwww.jogaskristy.cz
Po eBooku “Z necestovatelky digitální nomádkou” jsem sáhla na jednu stranu z čiré zvědavosti, na straně druhé jsem poslechla svoji intuici, která mi našeptávala, že potřebuji změnu. Jsem totiž sice onlinový - digi typ, ale jsem totální necestovatelka už více než 20 let. Ale protože lidské chutě, nálady a názory se mění, přišla mi do životní cesty Hanka a její diginomádské toulavé boty. Říct, že jsem eBook doslova zhltla, nevystihne přesně to, co se dělo. Ne jen, že je to nabušený manuál online i offline nástrojů, postupů, tipů a rad, takže autorka ušetří čtenáři ohromné množství času při hledání odpovědí na své otázky k tématu online byznysu a cestování, ale člověk se při čtení náramně baví! Když bych měla použít jen jedno slovo, kterým bych vystihla tuto knihu, pak bych řekla: ZÁŽITEK. A to považuji za mocnou přidanou hodnotu ke všemu, co čtenáře v této knize čeká. Mně Hančin příběh pomohl nakopnut se k tomu, abych rozšířila prostor, ve kterém jsem se dlouhá léta teď pohybovala. Nasála jsem atmosféru kreativity, nových nápadů a inspirací, které přicházejí díky změně prostředí. A na Hančino doporučení, že není nutné vydat se hned na druhý okraj světa, naplánovala jsem pro svoji rodinu pro začátek 3 cesty u nás v krásné České zemičce na nejbližší týdny. Děkuji!
Petra Kamelandrováwww.ebooky-zdarma.cz
Hanky e-book mě zaujal zrovna v době, kdy jsem řešila svoje zaměstnání a hledala neúspěšně práci na dálku. Digitální svět pro mě není velká neznámá, ale to množství přehledně a v úplném výčtu zpracovaných informací v ebooku mě překvapilo. Kniha se čte doslova jedním dechem, pokud jsou Vám technické věci vzdálené, osobní příběh plný konkrétních zážitků i pracovních zkušeností Vás provede jako na vlně až k samotnému závěru a vy se těšíte na pokračování a vlastní nomádění! Určitě to je digitální kniha, která mě doslova nakopla a kterou budu opakovaně otevírat při mých toulkách na stezce svým nejen digitálním životem.
Petra Rajtmajerováwww.petraj.webnode.cz

Ještě v tobě hlodají nějaké pochybnosti?

Tak je jdeme zahnat, ne?!

 • Proč kupovat eBook, když informace najdu i jinde a zdarma?
  Ano, najdeš. Ale bude tě to stát hodiny hledání, týdny sezení u počítače a procházení slepými uličkami. A hlavně, internet ti nedá osobní zkušenosti a praktické rady. Navíc v eBooku jsem pro tebe připravila dílčí úkoly na vypracování a máš po ruce na online konzultaci.
 • Proč bych měl chtít zrovna informace od Hanky?
  Už je to nějaký pátek, co se toulám vodami digitálního nomádství. To, co umím, už mě dostalo i do médií - rozhovory v novinách, vyprávění v rádiích. Taky pořádám přednášky a online konzultace. Díky nim jsem rozhýbala například nomádku Adél, aby taky rozjela své podnikání.
 • Co když v eBooku není to, co chci najít?
  Stát se to teoreticky může. Ale abych toto riziko eliminovala, tak tady sdílím tři stránky. Nahlédni a uvidíš sám.

Chci, aby se ti kráčelo na Nomádské stezce pohodově a bez obav. Proto jsem nenachystala pouze eBook.

Když si koupíš eBook ještě DNES, dostaneš k němu zdarma hned několik BONUSŮ. Ani netušíš, s jakým nadšením jsem je pro tebe připravovala.

 • #1
  Aktuální eBook

Ve tvé holubí poště (e-mailové schránce) vždy přistane aktualizovaná verze eBooku Z necestovatelky digitální nomádkou. Pokud v knížce provedu jakoukoliv úpravu, vždy ti ji obratem zašlu na e-mail. Budeš tak pořád v obraze.

 

 

 • #2
  Předodjezdový checklist

Nechci, abys na něco důležitého před odjezdem na svou nomádskou stezku zapomněl. Připravila jsem ti seznam, který si můžeš odškrtávat položku po položce. Samozřejmě tady máš i rady, jak daný problém vyřešit.

 

 

 • #3
  Pracovní listy

V eBooku máš nachystané úkoly. Ty v 2. a 3. kapitole jsem ti rozpracovala do pracovního listu, který se ti bude lépe vyplňovat i tisknout.

Pošlu ti PDF i DOCX verzi, aby sis je mohl i upravit.

 

 

 

 • #4
  Skype konzultace

Protože bych ráda, abys u žádného úkolu v eBooku netápal, máš ode mě ještě online Skype konzultaci v délce 45 minut. Je jen na tobě, jak jí využiješ.

Cena mnou nabízených online konzultací po Skypu o digitálním nomádství běžně stojí 420 Kč / 1 h. Získáš tak bonus v hodnotě 315 Kč zdarma.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Objednej si eBook ještě DNES

Není už žádný důvod odkládat neomezené cestování a práci odkudkoliv. Kromě informací máš vše důležité po ruce v bonusech. Odpadá tak zbytečné hledání, což oceníš pak i na cestách.

Takže, pokud se ti myšlenka práce na dálku a cestování, líbí, tak si OBJEDNEJ eBook se všemi bonusy PRÁVĚ TEĎ. Získáš praktického průvodce s informacemi i osobními zkušenostmi pro tvůj vstup na Nomádskou stezku.

Je to eBook, který ti může kompletně změnit život. Takově věci se přece neodkládají na žádné AŽ...

eBook Z necestovatelky digitální nomádkou včetně všech bonusů (i konzultace v hodnotě 315 Kč / 45 minut) běžně stojí 555 Kč.

Možná ti hlavou běží ještě nějaké otázky...

Za jak dlouho uvidím průvodce životem digitálního nomáda?

E-mail je odeslán následující den, co přijde platba za eBook. Do tvé e-mailové schránky tedy dorazí obratem, jen co se napáruje platba z tvé objednávky. Kdyby bylo čekání dlouhé, určitě pošli e-mail na hanca@nanomadskestezce.cz a vše vyřešíme.

Ještě nějaká jiná otázka?

Napiš mi e-mail a něco vymyslíme. Každý problém má své řešení a společně na něj přijdeme raz dva. 

 

Líbí se ti eBook a život nomádů, tak si to nenechávej pro sebe. Lajkni nebo sdílej s kamarády.