Cestuj na pohodu a bez nervů

s tahákem 55+ appek, webů a dalších hacků

snadné cestování

Méně času straveného nad hledáním informací

více ušetřených peněz

vše na jednom místě

Vzpomínáš na školní dobu, kdy jsi měl k ruce praktický taháček. Je fuk, zda v matice, fyzice nebo dějáku. Co mít takto taháček na snadnější cestování - nějaký seznam chytrých appek, nápomocných webů, díky kterým bude cestování snazší a často levnější?!

Mrkni se na video, ať víš, co získáš.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Proč se nervovat před cestou, strávit hodiny a hodiny hledáním informacím, když to můžeš mít vše v 1 taháku a ještě ušetřit peníze na cestách?!

Píšu pro tebe eBook, který je taháčkem na to, abys po přečtení věděl:

 

 

 • kde si najít (levné) ubytování
 • jak se neztratit v cizině
 • kde si najít super letenky nebo lístky na bus
 • jak se domluvit i bez znalostí cizích jazyků
 • zjistit, jaké finanční náklady tě v cizině čekají
 • zda se dá všude spát na letišti
 • a jak se z toho letiště levně dostat do centra města

A vůbec, je toho mnohem více. Appek, webů a dalších rad v podobě linků je v taháku víc než 55. Nenajdeš tu pouze starý známy couchsurfing s tetičkou airbnb a strýčkem Google Maps. To se neboj a radši si tahák přečti.

Kdo je autorka eBooku?

Žena na cestách je mé druhé já. Jako nomádka jsem od října 2016 do října 2017 projela na 18 zemí a navštívila 4 kontinenty světa. Posbírala jsem řadu triků, tipů a rad, jak si cestování usnadnit a zlevnit. Teď to chci předat dál.

Představ si, že letíš ze Záhřebu na Nový Zéland a řešíš cestu do Chorvatska, ubytování v Záhřebu a Aucklandu. Nechceš utratit majlant a přitom nespat pod mostem? Co teď?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co když ti prozradím, že díky appkám, cestovatelským komunitám a trikům na airbnb můžeš:

 1. Jet Flixbusem s 50 % do Chorvatska
 2. Spát díky cestovatelským kreditům zadarmo v Záhřebu
 3. Mít zadarmo odvoz z letiště v Auckladu
 4. Přespat zadarmo v Auckladu

Líbí, viď? Tak to dělej jako já na cestách a šetři si peníze na zážitky. Kup si taháček, kam jsem sepsala appky a další hacky, které na cestách používám.

Proč se nervovat před cestou, strávit hodiny a hodiny hledáním informacím, když to můžeš mít vše v 1 taháku a ještě ušetřit peníze na cestách?!

Pořád váháš? Tak si přečti několik referencí od čtenářů eBooku Cestuj na pohodu:

Reference

Již je to nějakou dobu, co jsem škudlila, abych mohla s baťůžkem na zádech objevovat svět, takže jsem si nebyla jistá, co mám čekat od “Cestuj na pohodu”. A jsem nadšená! To, co jsem si kdysi složitě vytelefonávala a sháněla jsem kontakty z druhé ruky, dnes vůbec není problém. Dnes jsou aplikace snad na všechno a je až neuvěřitelné, jak moc ti mohou ulehčit cestování a dokonce i život v cizině. Jsem v šoku, dnes už nejsou překážkou ani peníze, ani neznalost jazyků. To mě dost překvapilo, dneska prostě všechno jde, když se chce a jak říká Hanka: “Žij život hned teď, nikdo jiný to za tebe neudělá a žádné potom nebude.” S Cestuj na pohodu najdete cestu, jak si splnit svůj sen hned teď, klidně i bez peněz a bez znalosti jazyků. Prostě brnkačka, výzva, na kterou budete jednou vzpomínat 🙂 Doporučuji!
Zuzana Kejíková, koučka a specialistka na rovnání vbočených palců www.zuzanakejikova.cz
O low-cost cetování a využívání různých hacků (vychytávek) se už nějakou dobu zajímám a byla jsem zvědavá, zda se v Hančiných e-booku dozvím něco nového. Hanka dala dohromady tipy na levné ubytování, dopravu a mnoho dalšího, co sama používá. E-book je doplněn jejími vlastními zkušenostmi, což je velké plus, můžete si hned v reálu představit, o co se jedná. Cením si to ho, že je vše přehledně sepsané na jednom místě. U některých věcí jsem si říkala, že to vlastně znám, ale úplně jsem to zapomněla využívat. Celkově vidím v e-booku velkou hodnotu, právě proto, že je vše na jednom místě a člověk si jen najde konkrétní kapitolu a může šetřit 🙂 Věřím, že to ušetří spoustu času.
Michaela Drapelová
Za deset let jsem procestovala na vlastní pěst spoustu zemí a většinu ještě před rozmachem tamního masového turismu. Klíčové tehdy bylo mít s sebou Lonely Planet, kvůli aktuálním informacím nejlépe v originále. Doba jde však rychle kupředu, k dispozici je spousta aplikací, které cestování ulehčí. Hanka nejužitečnější vychytávky pro cestovatele shrnula na jednom místě a hlavně vše je up-to-date! Ostřílení jedinci zde naleznou super tipy. Pro začínající cestovatele, je však e-book k nezaplacení. Na stříbrném podnosu dostanete naservírovano vše, co potřebujete, abyste se nemuseli bát vyrazit do světa po vlastní ose. Pomůže vám nejen ušetřit, neztratit se, domluvit se, ale hlavně - náležitě si to užít!
Pavlína Pořízková, Sales&foreign activity manager v Leica Gallery

 

 

Objednej si eBook ještě DNES

Už si bal batoh a zamiř za dalším dobrodružstvím. Navrch přibal taháček více než 55 appek, webovek a dalších triků, jak si užít cestování na pohodu a levněji.

Chceš-li ušetřit tvému stresu, časovému skluzu i nezatížit svoji peněženku, tak si TEĎ přečti eBook Cestuj na pohodu (s tahákem 55+ appek, webů a dalších hacků).

eBook Cestuj na pohodu stojí pouhých 

201 Kč

což se vrátí během první cesty.

Možná ti hlavou běží ještě nějaké otázky...

Za jak dlouho uvidím tahák snadnějšího cestování?

E-mail je odeslán následující den, co přijde platba za eBook. Do tvé e-mailové schránky tedy dorazí obratem, jen co se napáruje platba z tvé objednávky. Kdyby bylo pro tebe čekání neúnosně dlouhé, pošli e-mail na hanca@nanomadskestezce.cz a vše vyřešíme. To víš, emailový holoubek se občas zatoulá.

Ještě nějaká otázka?

Napiš mi e-mail a něco vymyslíme. Každý problém má své řešení a společně na něj přijdeme raz dva. 

 

Líbí se ti eBook a život nomádů, tak si to nenechávej pro sebe. Lajkni nebo sdílej s kamarády.