eBook: Práce na Maltě bez mráčků

„Je lepší něco jednou vidět na vlastní oči, než o tom tisíckrát slyšet z vyprávění.“

 

Začti se do kompletního průvodce o práci a životě na Maltě a vydej se prozkoumat ostrov na vlastní oči.

Máš chuť konečně vycestovat a změnit si tak život? Poznat, jaké je to pracovat na slunečné Maltě, jak si zde najít bydlení, zvítězit nad nezbytnou byrokracií a užít si skalnatých útesů s průzračně blankytným mořem? Chceš vědět, jaké jídlo zde okusíš a kde se nejlépe shání práce?

Tak přesně o tomto všem je eBook Práce na Maltě bez mráčků. Projdi se se mnou částí mého nezapomenutelného života na Maltě!

Pohodlně se usaď, začti se do řádků knížky a plánuj nad fotografiemi svoji cestu na Maltu.

Maltu jsem znala jen ze 14denní dovolené.

Netušila jsem, jak si zde sehnat práci, bydlení a co si musím zařídit v České republice před odjezdem.

Nenapadlo mě řešit zdravotní systém na Maltě a neznala jsem místní zvyklosti.

Uběhl rok...

Získala jsem práci, dokonce ve svém oboru.

Bydlení našla ještě před odjezdem.

Kromě papírování před odjezdem jsem online zvládla i popříjezdovou byrokracii.

Podala si ruku s doktory na Maltě. Prošlapala jsem nejednu stezičku na třech největších ostrovech. 

Ale hlavně, přivezla jsem si nezapomenutelné zážitky, změnila svoji práci a žiji svůj cestovatelský sen!

Kdo je autorka knihy?

Žena na cestách je mé druhé já. Od té doby, co jsem pracovně vyrazila na Maltu, se mi změnil svět o 180°. K lepšímu. Cizina mi dala tolik nových znalostí, kamarádů a hlavně poznání samu sebe.

Nyní jsem copywriterka, redaktorka a zabývám se i online marketingem. To vše zajímavě míchám s digitálním nomádstvmí. Proto jsem chvíli v Africe, pak na skok doma v naší kotlince a hned zase vyrážím někam jinam.

Jsem autorkou eBooku 5+1 kroků, které tě zvednou z gauče do světa. A jsem živým důkazem, že mě přímo do světa vystřelily. TADY a TEĎ přináším svůj další eBook už z konkrétní cesty: Práce na Maltě bez mráčků.

Co eBookem získáš?

 • Znalosti
  eBook je kompletní průvodce od odjezdu, přes život na Maltě až po návrat domů.
 • Svěží závan maltského vzduchu
  Díky osobním zkušenostem autorky budeš mít pocit, že už na ostrově jsi.
 • Ušetřené nervy
  ...i čas. A čas jsou peníze. Budeš vědět, kam kráčíš a ušetříš si stresy ze zařizování všech záležitostí.

Představ si, jak už sedíš na skalisku v Dinglí a hledíš směrem k písečným plážím Golden Bay. Zahřívá tě horké sluníčko Malty. Na nebi není žádný mráček.

Život je hned veselejšíjednodušší, když nemusíš hledat každou informaci o Maltě na jiném portálu. Čas raději využij k plánování výletů.

Já už jsem si svoji cestu Maltou prošlapala a vesele poznávám další země světa. Obcházet všechny úřady u nás i na Maltě nebylo lehké a raději bych ten čas věnovala plavání v moři. Chodit k lékařům bych také nemusela, jen mít informace dopředu...

Čtvrt roku po návratu se mi ozvala Evropská střediska (europe-direct) s přáním o přednášku na Maltě. A já si uvědomila, jaký je mezi lidmi zájem o pracovní i turistický život v této malé zemičce. Ptají se mě na věci, které jsem před odjezdem taky neznala. Ráda je vyprovázím na jejich cestě. Začátkem roku 2017 jich odjíždí hned 10, se kterými jsem se seznámila na svých kurzech.

Možná tě napadá několik ALE, proč si kupovat tento eBook.

Proto jsem pro tebe posbírala několik referencí od mých čtenářů...

Reference

eBook Práce na Maltě bez mráčků je moc prima. Krásně a lehce se čte. Hned po přečtení prvních pár stránek jsem měla chuť na Maltu jet. A praktických informací je tu opravdu hodně, takže bych vůbec neměla strach, že to nezvládnu. A ta příroda! Hned bych vyrazila alespoň na výlet 🙂 Sama jsem pracovně v zahraničí nikdy nebyla, ale obdivuji každého, kdo se nebál a odvážně za prací do zahraničí vycestoval. Díky tomuto eBooku třeba i já za prací jednou vycestuji. Děkuji za cenné rady.
Lucie Horenskáwww.luciehorenska.cz
V průběhu svého už zhruba ročního pracovního působení zde na Maltě jsem potkal i jednu nevšední akční dívku. Když se mi zmínila, že napsala ebook vztahující se ke zkušenostem nabytým zde na ostrově, ani mě to moc nepřekvapilo. Po jeho přečtení mohu pouze konstatovat, že je to napsané nejenom s patřičnou dávkou entuziasmu, ale je to i opravdu ucelený návod k tomu, abyste se zde dopředu dokázali vyhnout perným chvílím v podobě zbytečných nepříjemností pramenících z nevědomosti. Sám jsem pak vzal zavděk tomu, že jsem se dozvěděl i spousty toho, co jsem ještě nevěděl. A ty mráčky, ať už v jakékoliv podobě, také nejsou špatné. Když odplují, objeví se sluníčko a o to více si ho vážím.
Pavel Dederapracující na Maltě
Hanča skvělým způsobem sdílí své pracovní zkušenosti a nabízí skvělý návod, jak bezpečně a klidně zorganizovat zahraniční cestu a práci na Maltě. Po přečtení ebooku Práce na Maltě bez mráčku získáte velmi ucelenou představu o tom, co vše je potřeba zařídit před odjezdem, jak si práci najít a co život na Maltě všechno obnáší. Mně se velmi líbily užitečné odkazy, osobní sdílení zkušeností a tzv. efektivní stručnost podání. Na 50 stránkách od Hanči se dozvíte zatraceně hodně!
Martin Rosulekdigitální nomád, www.digitalninomadstvi.cz

Ještě v tobě hlodají otázky?

Proč si kupovat eBook, když najdu většinu informací i jinde a často zadarmo?

Jistě, na Internetu dnes najdeme pomalu i nemožné. Ale proč hledat na spoustě míst, když máš vše ucelenéjednom průvodci. Ušetřený čas se bude hodit na procházení pracovních inzerátů na Maltě.

Usnadním ti tvé rozhodování, proč mít kompletního průvodce. Kromě všech podstatných informací o životě a práci na Maltě na jednom místě je text logicky členěnjasnou strukturou. Navíc eBook obsahuje několik bonusů. Však se sám přesvědč. Dávám ti nahlédnout do dvou stránek ze 48 celkových.

Chci, aby tvá cesta na Maltu byla opravdu pohodová a bez obav. Proto jsem nezůstala pouze u eBooku. Pokud si koupíš eBook ještě DNES, dostaneš k němu zdarma hned několik BONUSŮ. Ani nevíš, s jakým nadšením jsem je pro tebe připravovala.

 • #1
  Verze k tisku

Měj praktického průvodce životem na Maltě vždy po ruce. Vytiskni si černobílou verzi bez obrázků.

 • #2
  Aktuální eBook

Ve tvé holubí poště (e-mailové schránce) vždy přistane aktualizovaná verze eBooku Práce na Maltě bez mráčků. Pokud v knížce provedu jakoukoliv úpravu, vždy ti obratem zašlu tuto novou verzi na tvůj e-mail. Budeš vždy v obraze.

 • #3
  Předodjezdový checklist

Nechci, abys na něco důležitého před odjezdem zapomněl. Připravila jsem ti krátký seznam, který si můžeš odškrtávat položku po položce. Samozřejmě zde máš i rady, jak daný problém vyřešit.

Říkáš si, ty bonusy navíc jsou fajn. Máš po ruce vždy aktualizovaný eBook, můžeš si ho černobíle vytisknout s sebou na Maltu a ještě si projdeš checklist před odjezdem.

Nikdy tedy nebylo snazší vycestovat na Maltu než právě nyní. Takže pojďme na to. Klikni na tlačítko Koupit eBookobjednej si ho ještě dnes. Práce na Maltě čeká, tak proč ji odsouvat na budoucnost.

 

Taky už cítíš šumění moře? Tak právě digitální kniha Práce na Maltě bez mráčků ti může změnit život a takové věci se neodkládají. 🙂 Nečekej už na žádné AŽ a žij přítomností, chtěj UŽ. 

 

Kompletní průvodce životem na Maltě i se všemi bonusy tě přijde na 420 Kč. Mé rady o Maltě jsou samozřejmostí.

 

 

Teď ti možná hlavou víří nějaké otázky...

Za jak dlouho uvidím svého průvodce životem na ostrově Malta?

 E-mail je odeslán následující den, co přijde platba za eBook. Do tvé mailové schránky tedy dorazí obratem, jen co se napáruje platba z tvé objednávky. Kdyby bylo čekání dlouhé, určitě pošli holubí poštu (e-mail) na hanca@nanomadskestezce.cz a pořešíme.

Ještě nějaká jiná otázka?

Pak taky pošli holuba. Žádný problém není dostatečně veliký, aby nebyl nějak řešitelný. A často i jednoduše.