VÍTEJ

NA NOMÁDSKÉ STEZCE

copywriterka Hanča Šormová

 

 

Hančin ebook o tom, jak se z šedivé matematičky stane akční copywriterka, je svěžím a poutavým čtením, které má i pěknou vizuální podobu a které třeba inspiruje i vás. Tak si ho koukejte přečíst. 🙂
Pavel Pšejacestovatel a trip designer (http://www.pavelpseja.cz/)
Ahoj Hanko, tak dnes vo vlaku som dočítal tvoj ebook . Priznám sa...nemal som chuť vystupovať z vlaku nechať sa unášať cestou-necestou 😀 Kniha bola skvelá, pobavila ale aj poučila. V mnohých pasážiach som sa našiel, mal som pocit, že nepíšeš o sebe ale o mne. Bolo to veľmi inšpiratívne. Vďaka tebe som spravil ďalší krok vpred aby som sa stal aj ja nomádom.
Ladislav GörcsProfesionálny kynolog - chovatel

Jak se nevzdat a jít si za vlastní svobodou 

pracovní i cestovatelskou

Tento eBook je pohádka, která se skutečně stala a žije si svým příběhem dál. Stránky knížky jsou popsané inspirací, myšlenkami a tipy, které mohou i TEBE vést ke svobodě. Ať už pracovní nebo cestovatelské. Začti se a uvidíš.

Chráním tvé soukromí a spam ti fakt nepošlu.

Mám podobný přístup k životu jako Hanča. Ale pokud by tento eBook byla jedna z prvních věcí, která by se mi jako člověku zacyklenému ve své existenci dostala do rukou, tak je tam jasné sdělení, které není kopií všech těch motivačních citátů kolem. Líbí se mi, ze Hanča ta “moudra” pojala po svém. eBook se mi četl jako po másle a zhltl jsem ho na jeden zátah.
Honza Navrátilcopywriter na volné noze (https://www.honzanavratil.com/)