VÍTEJ

NA NOMÁDSKÉ STEZCE

copywriterka Hanča Šormová

COPYWRITING & ONLINE MARKETING

CO NABÍZÍM

Online marketing (emailing + Facebook)
Grafika eBooků, letáčků, programů akcí
Blogování, copywriting
Správa webů

ZPRACOVÁNÍ EBOOKŮ

Ladíš design eBooku a nedaří se ti dílo dokončit? Se šablonami MS Word nejsi kamarád, nebo bys i zkusil profesionálnější Canvu?

NABÍZÍM POMOC S:

kompletní přípravou šablony v MS Word (záhlaví, zápatí, styly, úvodní i závěrečnou stranu)

pokročilejší design eBooku v nástroji Canva.com

jazykovou a stylistickou korekturu celé práce

copywriterskou pomoc s texty
úpravu designu na klíč (NE textovou)

Kontaktuj mě a společně se dohodneme na spolupráci, rozsahu práce a vzájemné komunikaci. Zatím se podívej na reference spokojených klientů.

"Hanka mi veľmi pomohla s grafikou môjho e-booku, jej nápady budem využívať aj naďalej v mojej práci. Hodilo sa mi, že som ušetrila čas a dostala hotové dielo."
Tatiana BanášováVýživová poradkyně
Hanča mi velmi pomohla ve chvíli, kdy jsem si nevěděla rady s grafikou a obálkou mého e-booku. Vděčím jí za krásnou grafiku, která se povedla přesně tak, jak jsem si představovala. Spolupráce s Hančou byla rychlá a pohodová. Pokud rádi píšete, ale grafika je pro vás španělská vesnice jako pro mě, můžete si zjednodušit život, netrápit se s tím sami a nechat si od Hanči pomoct. Nebudete litovat.
Dagmar SučováDelegátka na Kapverdách
Dakujem ti Hanka. Si veľmi šikovná a talentovaná. Vieš presne, čo klient potrebuje. Tvoja ochota je až nad rámec bežnej spolupráce a klient získa viac ako očakáva. S tvojou prácou som veľmi spokojný a určite ťa odporúčim ďalej. Rýchlosť s akou si zvládla zreálniť moju objednávku, můžem porovnať iba s rychlosťou blesku. Kvalita, rýchlosť, spokojnosť 100 %.
Sifu Igor Klocháňhttp://igorklochan.cz
Hanka byla skvělá při úpravách mých eBooků. Ve všem mi vyšla vstříc, upravila i několikrát mé texty podle mých požadavků (a ty nejsou moc jednoduché). Bez ní bych ty eBooky upravovala ještě teď :). Ušetřila mi spoustu času a nervů a navíc za skvělou cenu. Při osobním setkání jsme probíraly Facebook a jeho možnosti, jak s ním pracovat a propagovat mé aktivity. Moc děkuju za tvé služby a těším se na další spolupráci.
Kristýna Nečasovácvičitelka jógy
Nejsem expert v počítačové oblasti a práce s grafikou mi je velkou neznámou, proto, když jsem už několik hodin zápasila s obrázkem, rozhodla jsem se, že na to najdu někoho, kdo tomu rozumí. Hanka mi nabídla své služby a já je využila velmi ráda. Její tvorba je proste vyšší level. Vytvořila mi obrázek, který já bych neudělala snad nikdy. Navíc je velmi vstřícná, ochotná a její práce jí baví, což je velmi znát.
Eva Vítovcováwww.evavitovcova.cz
S Hankou se mi spolupracovalo výborně. Dělala pro mě úpravy eBooku. Byla jsem spokojená. Vše dodala včas, upravila, co bylo potřeba :-). Radost spolupracovat. Děkuju :-).
Monika Hodkováwww.zenaarodina.cz

E-MAIL MARKETING

Potřebuješ poradit, jak efektivněji pracovat s databází kontaktů, nachystat šablony e-mailů nebo celou kampaň? Využívám nástroje smart selling a šablony si tvořím podle kreativity a cílové skupiny

Nabízím pomoc s:

 • 1
  textovou i designovou přípravou e-mailové kampaně
 • 2
  konzultace s navržením e-mailové kampaně
Byla jsem mile překvapena, jak rychle jsem měla zakázku hotovou. Hanka se sama ozvala, byla velice milá a ochotná, práce ji šla pěkně od ruky. Děkuji, jsem spokojena, a doporučuji. Těším se na další spolupráci.
Jana Tardíkováwww.janatardikova.com
Prechádzala som na e-mailový nástroj Sendinblue, mala som problém s Double opt.in a celou automatizáciou. Snažila som sa to všemožne nastaviť sama, ale vždy neúspešne. Nikto mi nevedel poradiť a ja som z toho bola čoraz viac vystresovaná, že mi to nefunguje, na čo ma upozorňovali denne aj ľudia a všetko som musela odosielať ručne. Hanka mi veľmi pomohla, aj napriek tomu, že som ju oslovila cez dovolenku. Som veľmi vďačná, že si našla na mňa čas a spolu sme mohli pátrať po chybe. Je veľmi milá, trpezlivá a ústretová, čo sa odráža aj na jej práci. Ešte raz Ti veľmi pekne ďakujem, zachránila si mi množstvo času a to si nesmierne cením.
Kristína Sadovskáwww.kristinasadovska.sk

SPRÁVA SOCIÁLNÍ SÍTI

Rád bys měl svoji profesní nebo volnočasovou Facebookovou stránku, ale nevíš, jak si ji založit a co na ní sdílet? Nebo FB page už máš, ale nezbývá ti čas vytvářet hodnotné příspěvky a propagovat je mezi veřejnost?

Nabízím pomoc s:

 • 1
  založením profesní, volnočasové, osobní facebook stránky
 • 2
  přípravou a sdílením příspěvků na FB stránce, včetně grafických příspěvků; popis práce s Bufferem
 • 3
  konzultacemi s propagací a sdílením příspěvků, včetně základů tvorby reklamy (kampaně i split testy)
Hanka mi pomohla se správou Facebookové stránky. Samostatně zvládla strategii, redakční plán i exekuci. Pomohla mi tak přitáhnout nové fanoušky a posouvat můj projekt Proti Proudu dopředu.
Dan Tržilwww.protiproudu.net

SPRÁVA WEBŮ

Vytváříš webovou prezentaci nad redakčním systémem? Nebo hledáš, jaké jsou další alternativy pro tvorbu webové prezentace nebo e-shopu?

Nejčastěji pracuji s redakčním systémem Wordpress a zde s šablonou mioweb nebo DIVI. Ale ani HTML/CSS mi není cizí.

Nabízím pomoc s:

 • 1
  konzultaci se základní prací ve wordpressu, se šablonami DIVI a Mioweb
 • 2
  úpravy po domluvě na stávajícím webu (např. instalace nových pluginů, návrh a pomoc s grafikou)
 • 3
  konzultace, výběr a pomoc s rozjetím šablony pro malý e-shop
Hanka mi ušetřila hodně času při redesignu internetové stránky. Sice se na uživatelské úrovni vyznám v redakčních systémech, ale zde platí ono okřídlené „Čas jsou peníze“, proto jsem rád, že to, co bych studoval cca 14 dnů, jsem v základu pochopil za 3 hodiny a mohu se věnovat tvůrčí práci. Hanka má velký rozhled a zkušenosti v online marketingu, který bude naše společnost záhy potřebovat, proto jsem rozhodnut i nadále využívat její služby. I jako člověk působí velmi vstřícně a téměř mám pocit, že má fenomenální schopnost úspěšně řešit více věcí najednou, což ženy a lidé obecně mívají. Nicméně, zde je pro mě hodně důležité to slůvko „úspěšně“…
Věroslav Hudecwww.enioshop.cz
Hanka stihla za jediný den, to co já bych dělala týden Mne počítač nemá rád, není to můj kamarád. S Hankou mluví jinou řečí, já jsem s PC prostě v křeči. Píšu, skládám, toť parketa má, ona tomu fazonu dá. Není s čím by si neporadila, a tak bych ji ráda všem doporučila. Děkuji Ti.
Pavlína Adamcováwww.pavlina-adamcova.cz

BLOGOVÁNÍ, COPYWRITING

\"Psát umí každý.\" Pravda nebo ne? Pokud ale bojuješ s texty na blog, web, s popisky produktů na eshop, pak semi určitě ozvi. Copywritingem jsem začínala a stále se mým pracovním životem prolíná, neboť písmenkování mě prostě baví. 

Nabízím pomoc s:

 • 1
  konzultací s texty na webu, eshopu
 • 2
  blogovými příspěvky, texty na web i eshop
Hanča je úžasný člověk, spolupráce s ní je bezvadná. Je velmi spolehlivá a svou práci odevzdává vždy včas. Její texty jsou nápadité, hravé a velmi čtivé. Obsahují veškeré informace, které požaduji. Mají vždy velký úspěch mezi čtenáři. Je fajn potkat člověka, který dělá svou práci rád a který smýšlí stejně jako já. Vřele doporučuji.
Barbara Glacwww.woodenstyle.cz
Přestože s Hankou spolupracujeme teprve krátce, přispěla do našeho blogu celou řadou kvalitních tématických článků. Díky tomu mají uživatelé našeho webu motivaci se vracet, neboť je vždy čeká něco nového a poutavého.
Jiří Zmidlochwww.z-agency.cz
Hanka je přesně ten typ tvůrčí osobnosti, po kterém dnes firmy touží. Hýří nápady, umí se zeptat, dodržuje termíny a hlavně je vždycky 100%. Nás na spolupráci nejvíc baví, že je rychlá jako blesk a má výsledky, které se lidem líbí.
nejAsistentkahttp://nejasistentka.cz/
Hanka je člověk, který v životě dělá to, co ji naplňuje a baví a také se to hodně odráží na její tvorbě. Nejvíce mě překvapuje její rychlost a preciznost, se kterou mi články vždy posílá. Články jsou vždy naprosto bez problému a vždy si je sama ve chvilce času ráda přečtu a odreaguji se u nich. 100% spokojenost J
Airjobshttps://airplus.airjobs.cz/
Hanka pomáhá s tvorbou webového obsahu, a to velmi zodpovědně. Nutno dodat, že spolehlivých copywriterů není zase až tolik, ale musím říct, že Hanka k nim rozhodně patří. Na čem se domluvíme, to splní, je také pečlivá i v dodržování deadlinů. Nemusí se jí dlouze vysvětlovat, o čem má psát. Téma dokáže uchopit a zpracovat bez sebemenších problémů, což velmi oceňuji.
Michaela Kratochvílováwww.inspiri.cz