VÍTEJ

NA NOMÁDSKÉ STEZCE

nomádka Hanka Šormová

Osobní konzultace

Prezenční i po Skypu

S čím pomáhám:

 • S firemním copywritingem
  Zanalyzuji firemní texty (od webu po emailing). Navrhnu obsahovou strategii na základě firemních vizí a cílového publika.
 • S výukou copywritingu
  Zaučím tě do kreativního řemesla copywritingu. Ukážu vhodné pracovní nástroje, kde hledat klienty, jak psát čtivé texty a doporučím další zdroje a cvičení, na procvičování této krásné tvůrčí činnosti.
 • S profesní analýzou
  Pomůžu s výběrem podnikatelského tématu, abys i ty mohl začít pracovat sám na sebe, měl svou svobodu. Projdeme profesní zaměření, podíváme se na tržní příležitosti. Poradím, kde shánět zakázky jako freelancer. Případně rozjedeme spolupráci.
 • S digitálním nomádstvím
  Láká tě život digitálního nomáda? Sama vyznávám tento životní styl a ráda tě do něj uvedu. Probereme pracovní možnosti, jak naplánovat dlouhodobější cestování i tě uvedu mezi kamarády nomády. Jsme skvělá komunita.

 

Jak probíhá konzultace?

Neboj se slova konzultace. Pokud máš zájem, zanechej mi dole ve formuláři vzkaz. Sama se ti ozvu. Domluvíme termín a buď se sejdeme (pokud jsi z Brna a okolí), nebo si zavoláme po Skypu. 

 • 1
  Odešleš svůj problém ve formuláři.
 • 2
  Já se ti ozvu s doplňujícími otázkami.
 • 3
  Domluvíme termín konzultace.
 • 4
  Proběhne konzultace.
 • 5
  Případně navážeme dlouhodobější spolupráci.

 

Jaká je cena za konzultaci?

Cena za hodinu (60 minut) konzultace je 1500 Kč. To i v případě, když konzultace bude kratší jak 60 minut. Za každou další započatou hodinu se účtuje stejná taxa, tj. 1500 Kč.

 

 

Reference

Na Hanku jsem narazila v cestovatelské skupině na Facebooku. Po pouhém přelétnutí jejího blogu jsem se rozhodla, že jí napíšu o radu - byla jsem v pozici, kdy jsem chtěla rozjet svůj foto byznys a zároveň cestovat, jenže jsem nevěděla, jak se "probojovat" do světa online vydělávání. Takže jsem se vzchopila, poslala jí zprávu a domluvily jsme si Skype. A co můžete očekávat? Hanka srší nevyčerpatelnou pozitivní energií a rozhodně budete potěšeni jejím nasazením a odhodláním Vám pomoci. Dostane se Vám také kvalitních a jistě velmi cenných informací, pro které jste si také přišli.

Adéla MészárosováFotografka

Formulář

Buď ve zprávě co nejpodrobnější, ať vím, co budeme konzultovat.