VÍTEJ

NA NOMÁDSKÉ STEZCE

copywriterka Hanča Šormová

Cestovatelské poradenství

0
navštívených kontinentů
0
procestovaných států
0
nastopovaných km
0
ušetřených Kč

 

Chystáš se na dovolenku. Víš KAM, zhruba KDY, nechce se ti s cestovkou, ale nepozdává se ti rozpočet (rozuměj: nevychází korunky, je to pořád nějak moc drahé)? Nebo nejsi zběhlý v zařizování a z koupí letenek máš osypky?

Na blogu veřejně a zdarma sdílím rady z různých destinací, ale nabízím svůj čas tobě a tvým specifickým potřebám v rámci cestovatelského poradenství.

S čím ti mohu ušetřit práci (i peníze)?

 • S letenkami
  Mám nastavené notifikace a sleduji letenkové akce. Vím, jak si hledat akční ceny a využívám k tomu více prohlížečů a serverů. Poradím, kdy stačí příruční zavazadlo a co do něj.
 • S cestovním pojištěním
  Jaké jsou možnosti - online i na pobočkách, jakou výši nastavit, kde jde získat výhodnější ceny.
 • S bydlením
  Pracuji s několika servery (plus pár šikovných fíglů na pc) a mám i známé ve světě. Vše je jen o tom, jak moc luxusně chceš bydlet. 🙂
 • ???
  Ještě něco kolem cestování, co jsem neshrnula? Nabídnout můžu řada aplikací, portálů, kde zjistit, jak levně cestovat po zemi, jak se dostat nejlevněji z letiště do centra, apod.

 

Jak probíhá konzultace?

Neboj se slova konzultace. Sejdeme se (pokud jsi z Brna nebo sem dojedeš) nebo si zavoláme a vše proběhne v klidném povídání. A jak to bude tedy probíhat?

 • 1
  Vyplníš formulář dole na stránce a odešleš.
 • 2
  Já se ti případě ozvu a doladím si nejasnosti.
 • 3
  Začnu si hledat materiály a podklady.
 • 4
  Až budu mít vše pohromadě, sejdeme se nebo si zavoláme po Skype.
 • 5
  Proběhne konzultace.
 • 6
  Spokojeně odlétáš na dovolenku.

 

Jaká je cena za konzultaci?

Cena za hodinu (60 minut) konzultace je 1500 Kč. To i v případě, když konzultace bude kratší jak 60 minut. Vem si, že ve svém volném čase strávím googlením dalších spoustu minut.

V případě delší doby (nad 1 hodinu) se platí už poměrově za uběhlé minuty, jak to běžně znáš z mobilních kreditů. Tj. každá minuta nad prvních 60 prvních tě stojí 25 Kč. Ale neboj, do dvou hodin se obvykle vejdeme.

Platíš mi až PO konzultaci. Chci, aby ti diskuze maximálně pomohla a sám jsi řekl, že jsi spokojený. To cítím, že je férové.

 

Reference

Poprvé jsem jel s přítelkyní sám do ciziny. Nikdy jsem nic takového nedomlouval ani nekupoval letenky, ale díky Hance mi odpadla řada starostí. Pomohla nám koupit levné letenky i naplánovat cestu autobusem po italských městech. Díky jejím trikům jsme měli slevu na ubytování i autobusový lístek. Celý výlet tak proběhl v pohodě a jsem rád, že můj dárek pro přítelkyni k narozeninám proběhl bez nervů.
Honza s MíšouItálie

 

Jednorázovou konzultaci nechceš?

                                                       Žádný problém. Zkus to ve...

VIP cestovatelské skupině plné rad

Poptávkový formulář

Buď ve zprávě co nejpodrobnější, ať vím, s čím mohu pomoci.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.