VÍTEJ

NA NOMÁDSKÉ STEZCE

copywriterka Hanča Šormová

Trápí tě:

 • Malá návštěvnost blogu
  Netušíš, jak zjistit návštěvnost blogu, kdo ho čte anebo dokonce víš, že ta čísla za moc nestojí. Hledáš tipy, jak se lépe sebepropagovat? Zdaleka nevyužívám jenom Facebooku. Podělím se s tebou o své tipy na propagaci.
 • Kde a jak si vystavět blog
  Založit si blog je dneska otázkou chvilky a zdaleka nemusíš umět programovat. Ale zvolit ten správný nástroj může být těžké. Poradím ti včetně fakturačních a e-mailingových nástrojů
 • Jak zmonetizovat blog
  Bloguješ už nějaký ten pátek a rád by sis blogem začal (při)vydělávat. Možností je celá řada a většinu z nich úspěšně praktikuji na svém blogu. Povím ti, jak navázat influencerskou spolupráci, jak na affiliate marketing i tvorbu vlastních produktů. Mrkneme i na legislativu.
 • Sociální sítě k blogu
  Je lepší facebook, instagram nebo snad Youtube? Jak je vést? Které nástroje používat? Jak s plánovat příspěvky? Co tam dávat? Probereme všechno okolo sociálních sítí a ještě ti prozradím, podle čeho si vybrat tu správnou pro tebe.
 • Jak zaměřit svůj blog
  Jaké si zvolit téma a kde hledat náměty na články? Prozradím ti své techniky, jak se pozná, že tvé téma půjde monetizovat. Taky se podíváme na publikační plán a co by nemělo v dobrých článcích chybět.

Nebo i něco dalšího okolo blogování a výše jsem to nezmínila? Nevadí. Své problémy a přání mi zformuluješ do e-mailu a podíváme se i na ty.

Řešením je osobní konzultace.

 

Jak probíhá konzultace?

Neboj se slova konzultace. Pokud máš zájem, zanechej mi dole ve formuláři vzkaz. Sama se ti ozvu. Domluvíme termín a buď se sejdeme (pokud jsi z Brna a okolí), nebo si zavoláme po Skypu. 

 • 1
  Odešleš svůj problém ve formuláři.
 • 2
  Já se ti ozvu s doplňujícími otázkami.
 • 3
  Domluvíme termín konzultace.
 • 4
  Proběhne konzultace.
 • 5
  Případně navážeme dlouhodobější spolupráci.

 

Jaká je cena za konzultaci?

Skype konzultace:

Cena za hodinu (60 minut) konzultace je 1500 Kč. To i v případě, když konzultace bude kratší jak 60 minut. Každá další započatá hodina se účtuje už po minutách. Tedy stejná situace jako u mobilních operátorů.

V případě pravidelných konzultací (jako jsou doučování z jazyků apod.) se můžeme domluvit na množstevní slevě.

Osobní setkání:

Podmínky a ceny jsou stejné jako v případě Skype konzultací. Pouze pokud nejsi z Brna, do výsledné ceny promítnu i položku za dopravu do místa, kde se potkáme.

 

Reference

S Hankou se mi bezvadně spolupracuje. Má zkušenosti, které ráda předá a zároveň se můžu spolehnout, že když mám nějaký dotaz, odpoví mi na něj během pár minut. Je mi parťákem, se kterým spolupráce rozhodne nekončí konzultací, ale jsme spolu v pravidelném kontaktu na sociálních sítích. Hanka mě pošťuchuje na sobě a blogu dále pracovat, což mi moc vyhovuje.
Aneta KořínkováBlogerka a maminka na MD, https://edumama.cz/
Osobní konzultace s Hankou proběhla přesně podle popisu. Vše bylo v pořádku, Hanka je moc milá a zodpoví i ty nejobecnější otázky. Můžu s klidným srdcem doporučit
Tereza JanošcováPrůvodkyně a studentka
Hančiny rady mi v začátcích neskutečně pomohly. Je to opravdová profesionálka, díky níž jsem ušetřila spoustu času a peněz. Jejím cílem je pomoc lidem, aby se mohli stát profesionálními blogery z povolání. A věř, že pro to udělá vše, co může. Zbytek je už na každém z nás.
Linda RybováCestovatelka a začínající blogerka

Kdo tě bude lektorovat?

Hanča je zakladatelkou blogu Na nomádské stezce a blogováním se živí na plný úvazek. Kromě svého blogu přispívá i na řadu klientských blogů, například Biano, TravelBible, Hedvábná stezka nebo Vodácký autobus. Pravidelně natáčí video seriál \"Bloguj, má to smysl\" na YouTube a je autorkou eBooku Jak se stát blogerem z povolání.

Formulář

Buď ve zprávě co nejpodrobnější, ať vím, co budeme konzultovat.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Kam dál?

Pouze konzultacemi tvé blogerské vzdělávání nekončí. Mám pro tebe celou řadu dalších materiálů, které si můžeš nastudovat. Výběr nechám na tobě.

 • Sledovat videa ze seriálu "Bloguj, má to smysl"

 • Omrknout přepisy a další bonusy k video tutoriálu

K videím na YouTube připravuji i jejich přepisy, abys měl poznámky vždy po ruce. I po letech. V členské sekci najdeš i bonusy, které ve videu nezazněly.

 • Číst tematicky zaměřené články na blogu

Postupně připravuji stále nové články o copywritingu a blogování do rubriky O psaní. Tak se začti.

 • Přečíst si eBook Jak se stát blogerem z povolání

Omrkni eBook, který se věnuje technikám, jak vytvořit úspěšný blog a vydělávat si jím. Třeba na cestování, jako to mám já.

Omrknout eBook