VÍTEJ

NA NOMÁDSKÉ STEZCE

copywriterka Hanča Šormová

Objednávka eBooku 

Objednávka digitální knihy Krok za krokem k práci copywritera

Hotovo 80%

Vyplň tvé údaje a stiskni Odeslat.

 

  • Pěkná kupka informací
    objednávám si eBook plný informací o tom, jak se stát copywriterem na volné noze
  • Bonusy
    vím, že k eBooku dostanu pracovní listy, checklist na psaní dobrých článků, video o klíčovce, fakturační šablony, černobílou variantu eBooku a šablonu na tvorbu persony.
  • Ano,
    uvědomuji si, že po přečtení se mohu stát závislým na psaní. 🙂

Haničko, chci ti moc poděkovat za uceleného průvodce, kterým je tvůj ebook Krok za krokem k práci copywritera. Hledala jsem odpovědi na mnoho otázek. Nedovedla jsem si představit, jak na sebe jednotlivé věci navazují, jak to chodí, s čím vším počítat a co naopak úplně vypustit. Po přečtení tvého ebooku mám jasno v mnoha mých ALE. Také jsem si kladla otázku, kde hledat práci. A tvé odkazy na portály, tematické skupiny na FB a redakce mi v mnohém pomohly. Líbí se mi, že ebook mě vede krok za krokem, ale díky praktickým cvičením mě vede také rovnou do akce. Jako velmi užitečné mi přišly kapitoly o time managementu, tipy jak podpořit tvůrčí psaní a kde se vzdělávat. Haničko, chci ti moc poděkovat za napsání tohoto ebooku. Pomohl mi v mnoha směrech ohledně copywritingu. Srovnat si v sobě kam chci směřovat, jakým směrem k tomu mohu dojít, kde hledat inspiraci a hlavně mi dodal odvahu začít dělat kroky, které mě k němu dovedou. Děkuji.

Lenka Talavaškovámaminka na MD a začínající copywriterka

Ve světě copy se už nějaký ten pátek pohybuju, i tak mi kniha dala spoustu nových úhlů pohledu. Skvělé jsou třeba kapitoly o cenotvorbě nebo plánování času. Na trhu už je spousta návodů „jak psát“, nejdřív se ale musíte odhodlat a zjistit něco o základech podnikání. A o tom je tahle knížka. Doporučuji všem, kdo uvažují o copywriterské dráze, nebo se na ni právě vydali. Díky, Hani!

Zuzana VeseláCopywriterka na volné noze, http://vesela-copywriterka.cz

Ahoj Hanko, když jsem na tvé Nomádské stezce zaregistrovala, že chystáš eBook, jak se stát copywriterem, hned jsem se zapsala, aby mi neutekl. A snad hodinu po tom, co mi přišel mail, že je na světě, jsem ho už hltala. Moc ti děkuju, žes to takhle krásně sepsala, jsem si teď o mnoho víc jistá, že to také zvládnu. Praktická cvičení jsou super, hlavně mě potěšil Povídkář, sama ho už nějakou chvíli používám, tak si připadám, že nejsem úplně mimo =) Jsem ráda, že jsem si ho koupila a každý, kdo uvažuje o copywritingu, by měl začít právě s tvým eBookem!

Katka JandlováMaminka na MD a začínající copywriterka

Hančinu Nomádskou stezku nadšeně sleduji už nějakou dobu a proto jsem se na její copywriterský ebook už dlouho těšila. Bylo mi jasné, že si Hanka zachová svůj styl psaní, který dobře znám z jejího blogu – žádná prázdná slova a obecné fráze, ale plno užitečných a hlavně praktických informací o tématech, kterým dobře rozumí a dlouhodobě se jim věnuje. Nečekala jsem však, že budu z ebooku až tak nadšená! Těšila jsem se hlavně na kapitoly o tom, jak získat zakázky, nastavit si cenotvorbu a vyznat se v SEO. V ebooku je ale tolik dalších informací, rad a užitečných odkazů, že jsem je ještě ani nestihla všechny vyzkoušet. Překvapilo mě, že se s námi Hanka dělí o tolik praktických věcí ze svého know-how – podrobně píše třeba o tom, jak přesně probíhá její práce s klienty nebo jaké kroky dělá při sepsání každého článku, což jsou pro začátečníky informace k nezaplacení. Užitečné jsou i bonusy k ebooku, třeba skvělé video o SEO nebo šablona pro tvorbu persony nebo faktury, kterou si stačí jen vytisknout a použít. V celém ebooku se prostě odráží Hančina filozofie, že ostatní copywritery nebo blogery nepovažuje za svoji konkurenci, proti které je třeba bojovat, ale za někoho, s kým ráda spolupracuje. Hančin ebook určitě doporučuji všem, kdo s copywritingem začínají a váhají, jak na to. Já sama jsem se psaním na zakázku začala teprve nedávno a zjistila jsem, že je to skvělý způsob, jak efektivně skloubit práci z domova s domácím vzděláváním svých dětí. Zejména díky Hance mám už dnes první stálé zakázky, ze kterých jsem nadšená. Neváhejte a pokud rádi píšete, zkuste to taky!

Ingrid DachMaminka na MD a začínající copywriterka, www.svetoskolaci.cz

Potřebujete pomoc?

Něco je nejasného nebo si narazil na problém? Pak mi napiš na hanca@nanomadskestezce.cz nebo volat na 776 339 191. Netoulám-li se po offline světě, určitě se ihned spojíme.

Ráda tě provedu po tvých stezkách.