VÍTEJ

NA NOMÁDSKÉ STEZCE

copywriterka Hanča Šormová

Objednávka eBooku 

Objednávka digitální knihy Práce na Maltě bez mráčků

Co v eBooku objevíš?

 • 1
  Kompletní přehled, co zařídit před odletem i po příletu z Malty
 • 2
  Průvodce pracovními možnostmi i podmínkami na Maltě
 • 3
  Vlastní rady, tripy a příběhy autorky, která na Maltě pracovala
 • 4
  Bonusové životní reálie přímo z ostrova

V průběhu svého už zhruba ročního pracovního působení zde na Maltě jsem potkal i jednu nevšední akční dívku. Když se mi zmínila, že napsala ebook vztahující se ke zkušenostem nabytým zde na ostrově, ani mě to moc nepřekvapilo. Po jeho přečtení mohu pouze konstatovat, že je to napsané nejenom s patřičnou dávkou entuziasmu, ale je to i opravdu ucelený návod k tomu, abyste se zde dopředu dokázali vyhnout perným chvílím v podobě zbytečných nepříjemností pramenících z nevědomosti. Sám jsem pak vzal zavděk tomu, že jsem se dozvěděl i spousty toho, co jsem ještě nevěděl. A ty mráčky, ať už v jakékoliv podobě, také nejsou špatné. Když odplují, objeví se sluníčko a o to více si ho vážím.

Pavel DederaKontrolor inzerátů na Maltě

eBook Práce na Maltě bez mráčků je moc prima. Krásně a lehce se čte. Hned po přečtení prvních pár stránek jsem měla chuť na Maltu jet. A praktických informací je tu opravdu hodně, takže bych vůbec neměla strach, že to nezvládnu. A ta příroda! Hned bych vyrazila alespoň na výlet 🙂 Sama jsem pracovně v zahraničí nikdy nebyla, ale obdivuji každého, kdo se nebál a odvážně za prací do zahraničí vycestoval. Díky tomuto eBooku třeba i já za prací jednou vycestuji. Děkuji za cenné rady.

Lucie Horenskáwww.luciehorenska.cz

Potřebujete pomoc?

Něco je nejasného nebo se chceš více vyptat? Neváhej mi napsat na hanca@nanomadskestezce.cz nebo volat na 776339191. Netoulám-li se po světě, určitě se ihned spojíme.

Ráda tě doprovázím na tvých stezkách.