VÍTEJ

NA NOMÁDSKÉ STEZCE

copywriterka Hanča Šormová

Objednávka eBooku 

Objednávka digitální knihy Z necestovatelky digitální nomádkou

Hotovo 80%

Vyplň tvé údaje a stiskni Odeslat.

 

  • Hromada informací
    objednávám si eBook plný informací o tom, jak nomádi pracují, co dělají, jaké nástroje k tomu používají
  • Bonusy
    vím, že k eBooku dostanu pracovní listy, předodjezdový checklist a online konzultaci po Skype v délce 45 minut ZDARMA.
  • Ano,
    uvědomuji si, že po přečtení se mohu stát závislým na cestování. 🙂

Super eBook :). Jsem nadšená a hned toužím vyrazit na cesty. Pokud hledáte nálož informací, jak začít nomádit, cestovat, vydělávat prací přes internet a plnit si své nejen cestovatelské sny, jděte do toho s Hankou. V eBooku jsem našla tolik informací na jedné hromadě, že mi bude trvat dost dlouho, než je všechny použiju. Nejvíc mě inspiruje Hančina energie, pro sebe jí přezdívám tajfun. Neumí to s mapami? Nevadí, zeptá se na cestu lidí. Ujede jí vlak? Nevadí, vyřeší to elegantně - ozve se kamarádům, které má po různých koutech světa. Hanka mě inspiruje nedat se ovládnout svým strachem a vyrazit do akce. Pokud se vydáte po jejích stopách, zaručeně zvedne z gauče na nomádskou stezku i vás.

Kristýna Nečasováwww.jogaskristy.cz

Po eBooku “Z necestovatelky digitální nomádkou” jsem sáhla na jednu stranu z čiré zvědavosti, na straně druhé jsem poslechla svoji intuici, která mi našeptávala, že potřebuji změnu. Jsem totiž sice onlinový - digi typ, ale jsem totální necestovatelka už více než 20 let. Ale protože lidské chutě, nálady a názory se mění, přišla mi do životní cesty Hanka a její diginomádské toulavé boty. Říct, že jsem eBook doslova zhltla, nevystihne přesně to, co se dělo. Ne jen, že je to nabušený manuál online i offline nástrojů, postupů, tipů a rad, takže autorka ušetří čtenáři ohromné množství času při hledání odpovědí na své otázky k tématu online byznysu a cestování, ale člověk se při čtení náramně baví! Když bych měla použít jen jedno slovo, kterým bych vystihla tuto knihu, pak bych řekla: ZÁŽITEK. A to považuji za mocnou přidanou hodnotu ke všemu, co čtenáře v této knize čeká. Mně Hančin příběh pomohl nakopnut se k tomu, abych rozšířila prostor, ve kterém jsem se dlouhá léta teď pohybovala. Nasála jsem atmosféru kreativity, nových nápadů a inspirací, které přicházejí díky změně prostředí. A na Hančino doporučení, že není nutné vydat se hned na druhý okraj světa, naplánovala jsem pro svoji rodinu pro začátek 3 cesty u nás v krásné České zemičce na nejbližší týdny. Děkuji!

Petra Kamelandrováwww.ebooky-zdarma.cz

Hanky e-book mě zaujal zrovna v době, kdy jsem řešila svoje zaměstnání a hledala neúspěšně práci na dálku. Digitální svět pro mě není velká neznámá, ale to množství přehledně a v úplném výčtu zpracovaných informací v ebooku mě překvapilo. Kniha se čte doslova jedním dechem, pokud jsou Vám technické věci vzdálené, osobní příběh plný konkrétních zážitků i pracovních zkušeností Vás provede jako na vlně až k samotnému závěru a vy se těšíte na pokračování a vlastní nomádění! Určitě to je digitální kniha, která mě doslova nakopla a kterou budu opakovaně otevírat při mých toulkách na stezce svým nejen digitálním životem.

Petra Rajtmajerováhttp://petraj.webnode.cz/

Potřebujete pomoc?

Něco je nejasného nebo si narazil na problém? Pak mi napiš na hanca@nanomadskestezce.cz nebo volat na 776 339 191. Netoulám-li se po offline světě, určitě se ihned spojíme.

Ráda tě provedu po tvých stezkách.