VÍTEJ

NA NOMÁDSKÉ STEZCE

copywriterka Hanča Šormová

Lucka Tatransky: Děti na cestách nejsou překážkou

Už delší dobu mě lákalo si zkusit vytvořit vlastní podcast – audio rozhovor s nějakou cestovatelkou do mé rubriky Ženy cestovatelky. Protože nerada dlouho otálím, tak jsem do toho klasicky skočila rovnýma nohama. Poradila jsem se s kamarády nomády, přečetla pár chytrých článků a postahovala několik chytrých aplikací. Volba s kým experiment vyzkouším byla jednoduchá. Jako žena, zatím bezdětná, mě trápí otázka: „Děti na cestách? Je to překážka?“ Lucka Tatransky byla velice ochotná a výsledek uslyšíte v rozhovoru.

Nikdo by nám neměl stát v tom našem životním snu. A nejméně my sami. Je to jen o nás, o těch dospělácích a našich obavách. Děti to zvládnou. (Lucka)

A co mi ještě Lucka prozradila o cestování s dětmi i bez nich si poslechněte v podcastu.

 

Všechny fotky jsou od manželů Tatranských s jejich laskavým svolením. Děkuji.

tatransky3

Pokud ještě děti nemáš, tak to je ideální čas si změnit život. O tom, jak si najít online práci, strukturovat finance tak, abych se nemusela ze svých cest pořád vracet domů, jsem sepsala eBook Z necestovatelky digitální nomádkou. Příjemné čtení.

Hanka Šormová
Mezi mé 2 vášně patří psaní a cestování. Dneska ukazují svým klientům, jak pomocí toho prvního dosáhnout toho druhého. Ale především inspiruji lidi k tomu, aby nečekali na nějaké AŽ a své sny si plnili okamžitě. A nemusí se zdaleka jednat jen o cestovatelské sny.

Jsem autorkou eBooku 5 + 1 kroků, které tě zvednou z gauče do světa. Díky němu se začnou plnit tvé sny a sám se rozpohybuješ. Pro vášnivé cestovatele jsem sepsala na 80 vychytávek a tipů v eBooku Cestuj na pohodu a bez nervů, aby si šetřili čas i korunky na další cesty. A pro všechny nadšence do práce na cestách, kde už nemusí čekat na souhlas šéfa o dovolenou, mám krok za krokem návod v eBooku Z necestovatelky digitální nomádkou.

Můj příběh si můžeš přečíst tady.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.